Jak było na Intensywnym Szkoleniu Trenerów?

W dniach 21-23 września 2022, w Krakowie, poprowadziłam otwarte Intensywne Szkolenie Trenerów. To była kolejna edycja tego intensywnego programu szkoleniowego. Takie prowadzone co jakiś czas szkolenia mają wiele zalet.

Po pierwsze łatwo wyczuć ich dynamikę i rytm. Po drugiej z edycji na edycje stają się coraz bardziej udoskonalone, czy wyszlifowane. Czasem ryzyko takich programów polega na tym, że bywa na nich nudno, ale w tym przypadku nigdy coś takiego mi się nie przydarzyło. Nie można się nudzić, jak się ma takich wspaniałych uczestników!

Tym bardziej, że było to szkolenie stacjonarne, z możliwością bezpośredniego spotkania i rozmów, również tych nieformalnych przy kawie i lunchu. Jestem pewna, że relacje, które zbudowaliśmy w trakcie tych trzech dni szkolenia, będą jeszcze długo trwać i zaowocują wsparciem i niejedną szkoleniową inspiracją.

Większość uczestników tej edycji Intensywnego Szkolenia Trenerów to doświadczeni trenerzy. Przyjechali, bo chcieli swoją wiedzę uporządkować, chcieli dostać feedback i spotkać innych trenerów, usłyszeć z czym się mierzą i poszukać inspiracji, które będą mogli wdrożyć w swoich szkoleniach.

Co mówią po szkoleniu? Zapytałam ich o wrażenia, a oto kilka cytatów:

Bardzo podobała mi się Twoja praca nad uaktywnieniem grupy, naprawdę było widać jak ludzie zmieniali się od zamknięcia, stremowania do otwartości i chęci uczestnictwa w aktywnościach, proponowanych przez Ciebie. Nie ukrywam, że kilka Twoich „trików” zamierzam użyć też i w moich szkoleniach.

Artur

Szkolenie genialne, dało mi dużo do myślenia.

Emil

Bardzo serdecznie dziękuję za przekazanie wiedzy w tak rewelacyjny sposób. Jesteś niesamowitą instruktorką, ale również fantastyczną osobą o pozytywnej energii.

Klaudia

To były trzy dni intensywnej pracy, szlifowania umiejętności i nabywania pewności siebie. Trzy dni spędzone w fantastycznej atmosferze stworzonej przez trenera, ale też przez uczestników. Uczyliśmy się od siebie nawzajem – i to było super doświadczenie.

Kasia

Ogromnie miło mi czytać te opinie. W tym miejscu serdecznie macham i uśmiecham się do całej fantastycznej ósemki (jeśli przez przypadek czytacie ten wpis).

A oto nasza szkoleniowa grupa i sala, w której się spotkaliśmy:

Jeśli miałabyś/miałbyś ochotę wziąć udział w kolejnej edycji Intensywnego Szkolenia Trenerów, jeśli potrzebujesz spotkania z innymi trenerami i ożywczej wymiany doświadczeń – jest taka możliwość (sprawdź tutaj)

Beata Pierzchała-Ryżak
Beata Ryżak

Trener i psycholog. Od 20 lat pomaga ludziom lepiej radzić sobie tam, gdzie praca wymaga kontaktu z drugim człowiekiem oraz samym sobą. Przeszkoliła ponad 20 tysięcy osób i wciąż czuje pasję w tym, co robi. Współpracowała m.in. z: Makro, Plus GSM, Netia, Warta, NGK, Electrolux Polska i NOKIA. Uczestnicy jej szkoleń cenią w niej najbardziej energię, kontaktowość, autentyczność i poczucie humoru. Często mają poczucie, że jako trener znał ich pracę i proponuje rozwiązania, które mogą zastosować u siebie.

Artykuły: 16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *