Jak rozkręcić grupę szkoleniową?

Bezpłatny ebook

Chciałbyś, żeby uczestnicy twoich szkoleń byli w pełni zaangażowani i aktywni? W tym praktycznym poradniku, zebraliśmy najważniejsze sposoby, dzięki którym skutecznie ożywisz każdą grupę.

Dlaczego warto dbać o zaangażowanie uczestników?

Efekty szkolenia
Efekty szkolenia

Im więcej zaangażowania, tym więcej uczestnicy zapamiętają, nauczą się i tym więcej wprowadzą pozytywnych zmian w swojej pracy.

Frajda z pracy
Frajda z pracy

Praca z pasywną, znudzoną, niezainteresowaną grupą nie należy do najprzyjemniejszych. Im bardziej zaangażowani uczestnicy, tym łatwiej prowadzić zajęcia.

Twoja renoma
Twoja renoma

Nie wystarczy znać się na temacie. Gdy nie zadbasz o poziom zaangażowania, po szkoleniu uczestnik powie „Trener co prawda znał się na temacie, ale przynudzał potwornie… nie polecam”.

Autorzy

Beata Pierzchała-Ryżak

Beata Pierzchała-Ryżak

Jestem trenerem. Pomagam moim Klientom precyzować ich potrzeby szkoleniowe a następnie przygotowuję i prowadzę szkolenia. Przeszkoliłam ponad 20 tysięcy osób (byli to menedżerowie różnego szczebla oraz specjaliści) i ciągle czuję pasję w tym, co robię. Współpracowałam m.in. z: Makro Cash and Carry, Plus GSM, Netia, TUiR Warta, TP S.A., PZU S.A., Nationale Nederlanden, BOŚ SA, Volvo, NGK Ceramics Polska, Veolia, OTIS, Electrolux Polska, NOKIA.
Z wykształcenia jestem psychologiem, studiowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Name

Zbigniew Ryżak

Jestem autorem i projektantem szkoleń i trenerem. Oprócz wielu materiałów szkoleniowych, napisałem kilka książek: „Energia wewnętrzna”(Studio Emka), „Efekt jo-jo w motywacji” (Wydawnictwo Złote Myśli) i „Działaj teraz” (Helion). Tworzyłem programy szkolenie dla takich firm jak: NGK Ceramics, Warta, Makro Cash and Carry czy Volvo. W stworzonych przeze mnie szkoleniach otwartych (takich jak Metody Zarządzania Personelem, Zarządzanie Szkoleniami czy Systemy Oceny pracy) wzięło udział ponad tysiąc osób z setek działających w Polsce przedsiębiorstw.