Nasze Szkolenia Online

Zapraszamy na nasze szkolenia online, podczas których sam będziesz aktywnym uczestnikiem i nauczysz się zmieniać biernych słuchaczy w zaangażowanych uczestników.

Intensywne szkolenie dla trenerów

13 – 15 grudnia 2023
3 dni intensywnych warsztatów w Krakowie, które przygotują cię do robienia dobrych szkoleń.

Co mówią uczestnicy szkoleń?

Zawsze uważałem się za niezłego lidera – szkolenie, które poprowadziła Beata potwierdziło, że nim jestem, jednak jednocześnie pokazało miejsca gdzie potrzebuje jeszcze wiele pracy. Beata to cierpliwy i ciepły trener z wysoko rozwiniętą empatią. Praca z grupą gładko pozwala na swobodną dyskusje między sobą – oraz na poznanie ludzi, z którymi pracuje z zupełnie innej strony. Od czasu szkolenia korzystam z powodzeniem z tego, co z niego wyniosłem – Jednym słowem, gorąco polecam!

Robert Becker

NOKIA

Nie mogę też nie wspomnieć o niesamowitej energii Beaty, jej optymizmie i ogromnej wiedzy w zakresie prowadzenia szkoleń. Atmosfera, którą stwarzała na szkoleniach każdego dnia utwierdzały mnie w przekonaniu, że jestem we właściwym miejscu we właściwym czasie i mogę zdobyć doświadczenia, które pozwolą mi później szlifować mój trenerski warsztaty po to, żeby jeszcze lepiej docierać do uczestników moich szkoleń. Już niedługo będę miała okazje wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności i muszę przyznać, że nie mogę się doczekać 😉

Urszula Bieniek

Capgemini

Beata jest wspaniałą osobą, która zadbała zarówno o przyjazną atmosferę, jak i przekazała uczestnikom ogrom praktycznej wiedzy. Najcenniejszym doświadczeniem była możliwość sprawdzenia własnych sił oraz uzyskanie feedbacku od pozostałych trenerów. Wskazówki Beaty były motywujące i pouczające, a przy tym pozwalały uwierzyć we własne możliwości. Zdecydowanie polecam!

Karolina Dominiak

Axa Assistance

Najbardziej podobało mi się, że całe szkolenie było formą warsztatów (przyznam, że najbardziej bałam się tego, żeby nie było „przegadane”). Pierwszy raz chłonęłam jak gąbka każdą informację. Na pewno moje szkolenia będą prowadzone w oparciu o cykl Kolba. Pozbędę się obszernych prezentacji w Power Point 🙂 !!! i włączę więcej pracy z grupą.

Joanna Świątek

Polfarmex

Moje oczekiwania odnośnie szkolenia były duże, ale szkolenie prowadzone przez Beatę zdecydowanie je przekroczyły. Trzy dni szalenie intensywnej pracy diametralnie zmieniło moje nastawienie do prowadzonych przeze mnie szkoleń. W mojej świadomości dokonała się totalna rewolucja! Wszystko za sprawą prowadzącej. Beata była zaangażowana w 110 procentach w pracę z grupą, pozwalając nam otworzyć się zupełnie, przy jednoczesnym sygnalizowaniu naszych błędów, pomyłek, złych nawyków i przyzwyczajeń. Cudowne trzy dni, które stały się źródłem siły, wiary, pomysłów i pewności siebie! A co najważniejsze! PRAKTYCZNE! Jestem już po pierwszym szkoleniu, w trakcie którego zastosowałam zdobytą podczas szkolenia wiedzę. I wiecie, co – moje szkolenie było SUPER! Ja, prowadząc je, czułam się super!

Joanna Misiaszek-Szeliga

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Ze szkolenia wyszłam z głową pełną pomysłów i nowych narzędzi jak ułożyć i przeprowadzić szkolenie, które będzie ciekawe i efektywne jednocześnie!

Marika Lazor

Alfa Laval

Jak bez stresu poradzić sobie z każdą trudną sytuacją szkoleniową?

3 godzinne warsztaty online

Nowe szkolenie, które pozwoli wyjść cało z najgorszych opałów szkoleniowych

Jak przenieść swoje szkolenia do online?

6 godzinne (2 dni) warsztaty online dla trenerów

Pokażemy ci jak przełożyć szkolenia, które prowadziłeś w tradycyjny sposób na online, tak by były nie mniej angażujące i nie mniej skuteczne.

Szkolenie aktywnych trenerów online

12 godzin (w sesjach po 3 godz)
Jak zmienić biernych słuchaczy w zaangażowanych uczestników? Szkolenie, które gruntownie przygotuje cię do robienia dobrych szkoleń, nie tylko online.

Prowadzenie praktycznych ćwiczeń online

2 godzinne warsztaty online dla trenerów

Jak przygotowywać i prowadzić ćwiczenia podnoszące umiejętności praktyczne uczestników?

Jak mówić ciekawie (nie tylko na szkoleniach online)?

2-godzinne warsztaty online dla trenerów

Szkolenie nt. sztuki przekazywania treści prezentacji i szkoleń w żywy i angażujący sposób.