Szkolenia na zamówienie

Nie ma dwóch takich samych szkoleń na zamówienie (czyli „szytych na miarę”), mimo, że ich tytuł może brzmieć podobnie.

Szkolenia na zamówienie polegają na tym, że przygotowujemy je specjalnie dla konkretnego Klienta. Punktem wyjścia są m.in. rozmowy z Klientem, ankiety i/lub obserwacja pracy uczestników szkolenia (np. odsłuchy ich rozmów z klientami albo analiza ich prezentacji). Gdy wspólnie z Klientem ustalimy, o jaką konkretnie zmianę chodzi czyli jakie są cele szkolenia, wtedy zaczyna się szycie. Uszyć szkolenie, tzn. wybrać zagadnienia, ułożyć scenariusz, dobrać i wymyślić ćwiczenia, które pozwolą uczestnikom doskonalić potrzebne umiejętności oraz zaplanować, jak będzie wyglądało wsparcie uczestników po szkoleniu, gdy entuzjazm szkoleniowy opadnie, a oni wrócą do „szarej” codzienności.

Trener, który przygotował i prowadzi szkolenie „szyte na miarę”, zna specyfikę pracy uczestników, prowadząc szkolenie używa przykładów z ich pracy, mówi ich językiem, jest nie tylko sprawnym prowadzącym, ale staje się doradcą i coachem. Efekty takiej współpracy są fantastyczne!

Dlatego szkolenia na zamówienie są bardziej skuteczne niż ogólnodostępne szkolenia otwarte. Umiemy takie szkolenia tworzyć.

Prowadzenie szkoleń i prezentacji

Pomagamy specjalistom, inżynierom, managerom i trenerom wewnętrznym w tym, by umieli w efektywny sposób dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dajemy narzędzia do przygotowywania oraz prowadzenia szkoleń i prezentacji. Przygotowujemy ich do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami (np. brak reakcji uczestników lub nadmierna aktywność).
Prowadzimy dla nich szkolenia oraz indywidualne konsultacje.

Efektywność osobista w pracy

Pomagamy managerom i specjalistom budować dobre nawyki i usuwać te niechciane, wzmacniać samodyscyplinę, lepiej zarządzać własną energią i sobą w czasie.
W oparciu o najnowsze badania psychologiczne podpowiadamy im, co mogą zrobić, aby dobrze zarządzać emocjami i budować odporność psychiczną.
Opracowaliśmy również zestaw technik w ramach Accelerated Learning, które ułatwiają szybkie przyswajanie nowych informacji oraz nabywanie nowych umiejętności, w zmieniających się warunkach.

Obsługa i relacje z klientem

Pomagamy rozwijać umiejętności profesjonalnych rozmów z klientami przez telefon, chat, email. Uczymy jak sobie radzić z obsługą klienta rozemocjonowanego. Dostarczamy pracownikom technik radzenia sobie w sytuacjach, które obciążają emocjonalnie. Uczestnicy naszych szkoleń odkrywają, jak mogą budować autentyczne relacje ze swoimi klientami..

Zarządzanie zespołem i przewodzenie

Pomagamy budować lepszą atmosferę pomiędzy pracownikami a podwładnymi – atmosferę rzeczową, ale równocześnie pełną szacunku. Szkolimy w prowadzeniu rozmów oceniających, by nie stały się z jednej strony fikcją, a z drugiej źródłem stresu i konfliktów.

Referencje

Obawiałam się, że szkolenie z obsługi klienta prowadzone przez zewnętrznego trenera będzie potraktowane zbyt teoretycznie, książkowo, wręcz sztampowo. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością szkoleń, które przygotowała dla nas i poprowadziła Beata Pierzchała-Ryżak z Humanly. Pracownicy mojego zespołu, którzy byli uczestnikami szkolenia są bardzo zadowoleni.

Widzę i słyszę jak wiele, i z entuzjazmem oraz świadomością, zmieniają w prowadzonych rozmowach z klientami.

Szkolenie miało im pomóc w pracy konsultanta oraz  odświeżyć i wprowadzić pewne standardy obsługi naszych Klientów przez telefon.

Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Beata dostosowała szkolenie do naszej specyfiki, a potem poprowadziła je z dużym zaangażowaniem. Od samej fazy przygotowań do warsztatów zrozumienie tematu i podejście Pani Beaty, jakość prowadzonych spotkań i ich efekt, ale również ogrom inspiracji do dalszej pracy  przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

Sylwia Ożga

Customer Care Center Manager OTIS

Zdecydowaliśmy się na ponowne skorzystanie z usług firmy Humanly, ponieważ podejście Pani Beaty jest rewelacyjne. Jeszcze przed szkoleniem bardzo zaangażowała się w zrozumienie specyfiki naszej branży i pod tym kątem idealnie ułożyła plan szkolenia. W bardzo profesjonalny sposób przekazała naszym pracownikom, co należy poprawić, aby konsultanci infolinii, czatu i maila mogli życzliwie odpowiadać klientom nawet w trudnych sytuacjach i świadomie budować relację z klientem.

Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć – wiedza przekazywana jest w sposób przystępny, poparta dużą ilością ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń oraz bardzo dobrze przygotowane materiały szkoleniowe.

Brałam już udział w szkoleniach z podobnej tematyki, to jednak wyróżniało się na ich tle, bardziej przypominało doradztwo.

Przeprowadzone szkolenie po raz kolejny spełniło nasze oczekiwania i rekomendujemy je firmom, którym zależy na wysokiej jakości usług szkoleniowych.

Sylwia Masełbas

Koordynator ds. obsługi klienta
BDSKLEP.PL