Jak zrobić krótkie szkolenie wewnętrzne?

Sukces szkolenia wewnętrznego wcale nie zależy od elokwencji i uroku osoby prowadzącej (choć jedno i drugie bywa pomocne)

Sukces zależy głównie od struktury szkolenia. Jeżeli brakuje w nim któregoś z czterech zasadniczych elementów szkolenia, efekty są słabe, szkolenie trudno się prowadzi a uczestnicy wcale nie są entuzjastycznie nastawieni.

Każdy z tych czterech elementów w ścisły sposób wiąże się z tym jak ludzie się rozwijają i zmieniają (tą strukturę szkolenia oparliśmy na pracach wielu psychologów).

Mam nadzieję, że to mini-szkolenie, prezentujące te cztery elementy dobrego szkolenia okaże się przydatne i ciekawe.

Beata Pierzchała-Ryżak
Beata Ryżak

Trener i psycholog. Od 20 lat pomaga ludziom lepiej radzić sobie tam, gdzie praca wymaga kontaktu z drugim człowiekiem oraz samym sobą. Przeszkoliła ponad 20 tysięcy osób i wciąż czuje pasję w tym, co robi. Współpracowała m.in. z: Makro, Plus GSM, Netia, Warta, NGK, Electrolux Polska i NOKIA. Uczestnicy jej szkoleń cenią w niej najbardziej energię, kontaktowość, autentyczność i poczucie humoru. Często mają poczucie, że jako trener znał ich pracę i proponuje rozwiązania, które mogą zastosować u siebie.

Artykuły: 16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *